close
پنل اس ام اس
نتایج کامل هزارمین شوء راو به تاریخ 24 جولای 2012
loading...

بزرگترین وب تفریحی ورزشی ایرانیان | سرگرمی , دانلود کشتی کج،اخبار فوتبال،موزیک،انیمیشن،فیلم و سریال و ...

»نتایج کامل هزارمین شوء راو به تاریخ 24 جولای 2012: [اختصاصی ایوان دانلود] هزارمين شوء ماندی نایت راو كمپاني دبليودبليواي ساعاتی پیش در سنت لوييس ميزوري برگزار شد و با استقبال زیاد تماشاگران نیز همراه بود. سوپر شوء راء این هفته با بازگشت برادران نابودگر…

آخرين ارسال هاي انجمن

نتایج کامل هزارمین شوء راو به تاریخ 24 جولای 2012

»نتایج کامل هزارمین شوء راو به تاریخ 24 جولای 2012: [اختصاصی ایوان دانلود]
هزارمين شوء ماندی نایت راو كمپاني دبليودبليواي ساعاتی پیش در سنت لوييس ميزوري برگزار شد و با استقبال زیاد تماشاگران نیز همراه بود. سوپر شوء راء این هفته با بازگشت برادران نابودگر همرا لود تا مسابقات راء جذاب تر از قبل دنبال شود. همچنین استوری جديدي بين راك و سي ام پانك درست شد و جان سينا نتوانست قهرمان شود. از نکات جالب دیگر شوء می توان به جنرال منجر شدن اي جي اشاره كرد، وی قرار بود در این هفته با دنيل برايان ازدواج كند! اما خراب شد! بهتر است برای مشاهده مشروح کامل نتایج این هفته و همچنین دریافت عکس ها و تصاویر شوء به ادامه مطلب بروید....
» جهت مشاهده نتایج کامل و همچنین دریافت عکس های هزارمین اپیزود راو ، به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

 

 

 

»نتايج كامل هزارمین شوء راو‌٢٤ جولای ٢٠١٢:

هزارمین قسمت شو ماندی نایت راو با پخش یك اینترو ویدیو جدید آغاز شد. همچنین ویدیویی دیگری پخش شد كه اتفاقاتی را كه قرار است در این شو رخ دهد را اعلام میكرد. در این ویدیوها لحظات غمگینی هم وجود داشت كه آن مرگ ادی گررو بود. پس از پخش این ویدیوها هزارمین شو راو به صورت رسمی در ورزشگاه اسكاترید واقع در سنت لویس میزوری با خوش آمد گویی مایكل كول و جری لاولر آغاز شد.

اولین در این شو كه وارد شد وینس مكمن رییس كمپانی بود. وینس آمد و هوداران تشكر كرد. تماشاگران نیز با شعار از وی تسكر كردند. وینس به همه ورود به راو را خوش آمد می گوید و گروه دی جنریشن ایكس را معرفی می كند و موزیك ورودی دی اكس زده می شود و شان مایكلز به همراه تریپل ایچ وارد سالن می شوند. دی ایكس در استقبال فوق العاده تماشاگران وارد می شوند و شان مایكلز میروفن را میگیرد و شروع به حرف زدن می كند. او می گوید كه نفسی تازه در این اطراف گرفته است. او می گوید كه خیلی دلش برای اینجا تنگ شده است. تریپل ایچ موافق است كه برخی از كارهای كمدی دی اكس انجام شود. تریپل ایچ گفت از خیلی از ما دارد استفاده می شود. موزیك دی ایكس دوباره زدهه می شود و آنها ایكس پك و رواد داگ و بیلی گان را معرفی می كنند. آن ها سوار بر تانك سال های پیش ارتش دبلیو سی دبلیو می آیند. دی ایكس و آن ها در رینگ جمع می شوند و جمیعت بزرگی را تشكیل می دهند. رواد داگ میروفن را میگیرد و مقدمه معروف خود را برای قانون شكنان اجرا می كند. تریپل از همه می پرسد كه آیا آن ها آماده هستند؟ تریپل ایچ گفت كه دوباره آن ها را دو هزارمین قسمت راو مشاهده خواهد كرد و حركات ی ایكس را برای آن ها اجرا خواهد كرد. چند لحظه بعد موزیك دامین اسنادو زده شد و وی وارد شد. او در حال راه رفتن بود كه شان گفت حرف بزن. ساندو گفت كه این همان چیزی است كه دبلیودبلیوای تخریب یا نابود كرده است. دی اكس از این حرف ساندو عصبانی می شود و به دنبال ضرب و شتم ساندو هستند ساندو به آن ها می گوید كه منظوری نداشته است و نمی خواهد قربانی باشد اما شان مایكلز بر روی سیوچنت موزیك و تریپل ایچ پدیگری را اجرا میكنند. آن ها پس از این هم شروع به جشن میكنند و موزیك دی ایكس زده میشود. آن ها پس از اینكه ساندو را برهنه كردند وی را از حلقه بیرون انداختند.

امشب قرار است د راك به راو برگردد. همچنین قرار است براك لزنر بیاید و به چلنح سامراسلم تریپل ایچ جواب دهد همچنین اعلام می شود كه ای جی و دنیل برایان با هم عروسی خواهند كرد. مسابقه بر سركمربند دبلیودبلیوای اتفاق هایی است كه در شو امشب رخ می دهد.

ری میستریو و شیموس و سین كارا در مقابل كریس جریكو و دالف زیگلر و آلبرتودلریو
در ابتدا ری میستریو و سپس سین كارا و بعد از آن قهرمان كمربند سنگین وزن جهان شیموس وارد رینگ شدند. در ادامه كریس جریكو و بعد از آن دالف زیگلر به كیف مانی این د بنك به همراه ویكی گررو و بعد از آن آلبرتودلریو وارد شدند. مسابقه شروع می شود و دالف زیگلر و سین كارا در گوشه رینگ با هم درگیر هستند دالف یك بیگ البو اجرا می كند اما كارا در دو كیك اوت می كند. جریكو تگ می كند و بر روی كارا یك هد لاك اجرا میكند. كارا قصد بازگشت را دارد كه جریكو به وی مهلت نمی دهد جریكو یك دراپ كیك بر روی كارا اجرا می كند در ادامه جریكو یك اسلم بر روی كارا اجرا میكند اما كارا در شماره یك كیك اوت كرد. جریكو با دلریو تگ می كند و او به كمك می كند تا به سین كارا حمله كند. دلریو كارا را در گوشه رینگ قرار می دهد و یك كیكس زیبا میزند اما كارا در دو كیك اوت میكند. پس از چند لحظه كارو مومنتوم بازی را میگرد و یك دی دی تی بر روی دلریو اجرا می كند و با شیموس تگ می كند. جریكو نیز با دلریو تگ میكند شیموس در گوشه رینگ بر روی جریكو اسپیرهایی اجرا می كند در ادامه شیموس یك بك بركر زیبا می زند و كاور می كند اما با دخالت دلریو در دو كیك اوت می شود. ری میستریو وارد می شود و دلریو را از رینگ بیرون می اندازد سین كارا هم دالف زیگلر را از رینگ بیرون می اندازد و جریكو این كار را با سین كارا انجام می دهد شیموس و جریكو درگیر می شوند و جریكو قصد اجرای والز آو جریكو را داشت اما شیموس لاك كرد. شیموس كودبركر را هم نیز بلاك كرد. زیگلر وارد شد تا به جریكو كمك كند اما شیموس وی را از رینگ خارج كرد و صبر كرد تا جریكو بلند شود و بر روی او بروكیك را اجرا كرد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: ری میستریو و سین كارا و شیموس

نگاهی به پیشنهاد دنیل برایان به ای جی در هفته گذشته می شود. ای جی در بكستیج در حال آماده شدن است و فكر میكند یك مراسم خوب خواهد بود. ای جی با لیلا صحبت میكند و لیلا به او می گوید كه یا به عروسی اطمینان داری. در ادامه ای جی دری را باز میكند و ما میبینیم كه جیم دوگان درآنجا حضور دارد. رادی پاپیپر و تروث در حال بازی با لیلتل جیمی هستن می یانگ با یك لباس بزرگ حضور دارد در آنجا قدیمی های راو حضور داشتند ودر نهایت لیلا به ای جی می گوید كه موفق باشد و آن جا را ترك میكند.

جك اسواگر در مقابل برودس كلای
در ابتدا جك اسواگر و پس از آن برودس كلای وارد رنیگ می شوند. برودس كلای میكروفن را میگیرد و دودلاو را معرفی میكند. در ادامه میك فولی وارد میشود وی در گوشه رینگ نظاره گر مسابقه خواهد بود. پس از چند لحظه كلی با اجرا اسكواش برنده بازی می شود.
برنده مسابقه: برودس كلای
پس از پایان مسابقه دودلاو وارد می شود و می رقصد اسواگر می خواهد حمله كند اما موفق نمی شود و دود لاو و برودس كلای و نائومی و كامرون در رینگ می رقصند.

تریش استراتوس در بك استیج با تریپل ایچ است و برخی از حركات یوگا را نمایش می دهد.

جری لاولر برای عروسی درون رینگ حضور دارد. لاولر یكی از لجند ها را به عنوان كشیك معرفی میكند. سیك به همراه دنیل برایان داماد وارد میشود. دنیل برایان شعار یس را سر میدهد و ای جی با یك لباس عروس زیبا وارد میشود. سیك شروع به سخنرانی برای ازدواج میكند و جمیعت نیز شروع به گفت "What" میكنند. مراسم ازداج برگذار میشود سیك سوال های مراسم ازدواج را از دینل و ای می پرسد و آن ها هم جواب می دهند كه تا آخر زندگی در كنار یك دیگر خواهند بود. دنیل برایان زانو میزند و از ای جی تقاضای ازدواج میكند و می خواهد حلقه را بر دستان ای جی كند و جواب بله را از وی بگیرد. در همین لحظه موزیك وینس مك من زده می شود و وی می گوید كه یك پیشنهاد دازد. یك پیشنهاد كاری. وینس جنرال منجر جدید راو را معرفی می كند و آن كسی نیست جیز ای جی. برایان و جمیعت حاضر در ورزشگاه شوكه میشوند. ای جی گل ها را به دستان برایان بر میگرداند و اطراف وی می چرخد وی رینگ را ترك می كند و با شعار یس از آن جا خارج می شود و دنیل برایان به دلیل عروسی به هم خورده است بسیار خشمگین می شود و تمام امكانات موجود در رینگ برای عروسی را خراب میكند و در ادامه داوران وی را آرام میكنند. موزیك سی ام پانك زده می شود. پانك به خاطر این اتفاقی كه رخ داد برایان را مسخره میكند. پانك میگوید كه ای جی جنرال منجر جدید راو شده و این از بدشانسی برایان هست. پانك می گوید كه برایان هنوز هم هیچی نمی شود و پانك در جهان بهرتین است. در ادامه موزیك ورودی راك زده می شود و وی وارد سالن میشود. راك وارد می شود تماشاگران به شدت وی را تشویق می كنند. او مراسمات خود را انجام می دهد و شروع به سخن گفتن میكند. راك می گوید كه برایان بهتر نیست چون كه تماشاگران این رو می گویند  برایان می خواهد به راك جواب دهد ولی راك اجازه نمی دهد تماشاگران شعار بوتس تو اسیس را سر میدهند و پانك به جمیعت نگاه میكند. راك گفت كه برای اولین بار در سنت لوییس قهرمان دبلیودبلیوای شده است. پانك به برایان می گوید كه اینجا صحبت در مورد كمربند دبلیودبلیوای هستش. راك اعلام كرد كه هركس قهرمان دبلیودبلیوای بود در رویال رامبل سال بعد با من مبارزه خواهد كرد. پانك می گیو كه آن نفر وی خواهد بود. او گفت كه من امشب سینا را شكست میدهم و اگر راك در روبال رامبل مسابقه میخواهد من هستم. سی ام پانك گفت راك در مقابل پانك در رویال رامبل مبارزه خوبی خواهد بود. د راك اعلام میكند كه قهرمان بعدی دبلیودبلیوای در رویال رامبل خواهد بود. دنیل برایان شروع به شعار نه نه میكند و تماشاگران شعار بله بله می دهند. برایان گفت كه این قرار بود در مورد من باشد این قرار بود مهمترین و بزرگترین شب زندگی من باشد. برایان نیز گفت كه راك در رویال رامبل با وی مبارزه خواهد كرد. برایان گفت كه وی فهرمان دبلیودبلیوای میشود. راك گفت كه برایان در حال حاضر ضربه دیده و نمیتونه. راك برای پانك آرزوی موفقیت میكند و شروع به بحث با برایان می كند. راك می گوید كه هدیه عروسی وی بسیار ارزان و با كیفیت است و آن یك راك باتم است و یك راك باتم بر روی دنیل اجرا میكند.

به شو بر میگردیم و جاستی رابتس اعلام میكند كه هال آو فیمر دبلیودبلیوای برت هارت معرفی كننده مسابقه بعدی خواهد بود. برت هارت گفت كه یكی از بهترین لحظات كریرش قهرمانی كمربند بین قاره ای بوده است و پس از آن معرفی كرد.
قهرمانی كمربند بین قاره ای: كریسچن در مقابل د میز
كریسچن از همان ابتدا به میز حمله میكند. اما پس از چند لحظه دمیز مبارزه را كنترل میكند كریسچن مبارزه میكند و بر میگردد او یك كراس بادی زیبا اجرا میكند اما د میز در دو كیك اوت كرد. كریسچن به بالای دومین طناب می رود برای اجرای بك البو و صبر میكند تا میز بلند شود. كریسچن پرواز می كند اما د میز رول میكند و در دو كیك اوت میشه. میز ضرباتی به صورت كریسچن زد و كاور كرد اما كریسچن در دو كیك اوت كرد و به مبارزه برگشت و یك دی دی تی به د میز زد اما در دو كیك كرد د میز. كریسچن برای اجرای اسپیر اماده شد اما دمیز بدل كرد وی هم یك دی دی تی زد اما كریسچن در دو كیك اوت كرد. د میز برای اجرای اسكول كلاشین فینالی رفت اما كریسچن بدل كرد اما درنهایت د میز اس سی اف را زد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه و قهرمان جدید: د میز
پس از پایان مسابقه دمیز میكروفن را برداشت و اعلام كرد كه قهرمان كمربند بین قاره ای شده و این فوق العاده است ( I'm Awesome )

به رینگ بر میگردیم و تریپل ایچ با لباس دی اكس در رینگ حضور دارد. تریپل ایچ گفت كه میداند براك لزنر اینجاست و از وی خواست كه به رینگ بباید. تریپل ایچ می خواهد با براك در سامراسلم مبارزه كند و الان دنیل جواب است. موزیك براك لزنر زده میشود و پاول هیمن وارد میشود. همین وارد میشود و می گوید الان من اینجا حاضر هستم تا به جای براك لزنر جواب بدهم. جواب لزنر نه هستش. تریپل ایچ می گوید براك لزنر خسته است و در یك استیج دارد استرحات میكند شاید بتونم برم و اونو پیدا كنم. هیمن می گوید كه دیگر كارهای تریپل ایچ مهم نیست. تریپل ایچ خواست كه لزنر بیاید و وی را ترسو خطاب كرد یك پسر قلدر كوچك. تریپل ایچ متعجب است كه چرا براك لزنر از وی می ترسد. هیمن به خاطر این كارها تریپل ایچ را مسخره میكند. هیمن میگوید كه تو به بچه های خودت هم اینگونه برخورد را میدهی.؟ تریپل ایچ عصبانی شد و گفت كه ما در مورد خانوداه یا بچه های خودمان صحبت نمی كنیم. همین معذرت خواهی كرد و برای بچه های تریپل ایچ متاسف بود. تریپل ایچ خواست تكون بخوره كه استفینی مكمن وارد شد.
استفینی صورت هیمن را گرفت و به او گفت كه دیگر در مورد بچه های وی صحبت نمی كند. استفینی در ادامه گفت كه بچه های هیمن باید از پدرشان شرمنده باشند كه انقد یك انگل حرفه ای است. پس از چند لحظه استفینی به سیلی به صورت هیمن زد و هیمن گفت كه تریپل ایچ و براك لزنر در سامراسلم مسابقه میدهند. و در ادامه استفینی به همین حمله كرد و موزیك براك لزنر زده شد و وی وارد شد. وی وارد رینگ شد و با تریپل ایچ یك درگیری شدید داشت كه در آخر تریپل ایچ وی را با كلوزلاین از رینگ خارج كرد و نشان داد كه چقد آماده است.

ليتا در مقابل هيث اسليتر
در اين مسابقه درابتدا هيث اسليتر وارد شد و پس از آن ليتا آمد. وي صحبت هايي كرد و جي بي اي به همراه اي پي اي وارد سالن شدند. مسابقه شروع شد و ليتا و هيث اسليتر به هم حمله كردند و ليتا برنده اين بازي شد. لازم ذكر است كه تمامي هال آو فيمر ها و كساني كه به هيث اسليتر در شوهاي هفتگي حمله ور شدند در اينجا حضور داشتند و در حالي كه هيث اسليتر پخش زمين بود وي را مسخره مي كردند.
برنده مسابقه: ليتا

در ادامه شو جيندرماهال به همراه كاماچو و هانيكو و كورت هاويكنر تايلر ريكس و درومكين تاير وارد شد. البته قبل از كين نيز بود. آن ها كين را در رينگ محاصره كردند اما در يك لحظه چراغ ها خاموش شد و آندرتيكر آمد. تيكر به رينگ آمد و كين را نگاه كرد. سوپراستارها در گوشه رينگ در حال صحبت بودند آن ها يعني كين و آندرتيكر به همه حمله كردند و نابودشان كردند و در آخر به هاوكينز و هانيكو تومبستون زدند و با هم مانند قديم كه برادرز او ديسراكشن بود از رينگ خارج شدند.

قهرماني دبليودبليواي: جان سينا در مقابل سي ام پانك
در ابتدا سينا به همراه كيف ماني اين د بنك خود وارد شد و پس از آن قهرمان كمربند دبليودبليواي وارد رينگ شد. جان سينا يك شولدر دراپ ايجرا كرد و تماشاگران در حال تشويق بودند. سينا يك هد لاك زد و باز هم براي بار دوم يك شولدر دراپ اجرا كرد. پانك به مبارزه برگشت و يك بك اسلايد زيبا به سينا زد اما سينا در دو كيك اوت كرد. در ادامه سي ام پانك بازي را كنترل كرد كار خود را بر روي آرنج سينا شروع كرد. اما پس از چند لحظه مبارزه دوباره حالت اكشن خود را گرفت. سي ام پانك سينا را به گوشه رينگ برد وند شوپس را اجرا كرد. اما سينا پانك را پرتاپ كرد و يك هد لاك بر روي پانك اجرا كرد. پانك به مبارزه برگشت و يك بك بركر زد اما سينا در دو كيك اوت كرد. سينا با يك شولدر خواست به مبارزه برگدد اما پانك حركت وي را بدل كرد. پانك چند ضربه پا و كلوزلاين بر روي سينا اجرا كرد. در ادامه سينا پانك را گرفت و يك سالم به وي زد. سينا براي اجراي نافل شاف رفت كه پانك با پا يك ضربه به سر وي زد. در آخر سينا يك اي اي به پانك زد اما داور بر روي زمين خوابيده بود. در همين لحظه بيگ شو وارد شد و يك اسپير به سينا زد. شو يك دراپ و بيگ رايت هند زد و رينگ را ترك كرد. سي ام پانك در همين لحظه بلند شو و ديد چه اتفاقي افتاده داور را بلند كرد و سينا را كاور كرد اما سينا در دو كيك اوت كرد. پانك براي اجراي جي تي اس رفت اما سينا بدل كرد و اس تي اف را اجرا كرد در ادامه بيگ شو آمد و در بازي دخالت كرد و DQ شد.
پس از به صدا در آمد زنگ مسابقه شو به سينا حمله كرد و دست بردار نبود و پانك هم دخالتي نمي كرد. موزيك راك زده شد و وي وارد رينگ شد. راك بر روي بيگ شو يك اسپاين باستر اجرا كرد راك براي اجراي پيپل البو بر روي بيگ شو رفت اما پانك وي را استوپ كرد و كلوزلاين بر روي وي اجرا كرد. پانك صبر كرد تا راك بلند شود و بر روي وي جي تي اس اجرا كرد و مورد بو شدن هوادارن قرار گرفت. در ادامه پانك با كمربند خارج شد و راك نيز وي را نگاه ميكرد و شو نيز با قدم زدن سي ام پانك به همراه كمربند دبليوذبليواي از اير رفت.
درباره ,
RezA RaNGo بازديد : 312 سه شنبه 03 مرداد 1391 زمان : 12:32 نظرات ()
مطالب مرتبط
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبليغات

لينک دوستان

نظرسنجي
به نظر شما مسی بهتر است یا کریستیانو رونالدو؟